درباره ما

 
شرکت ناودیس راه (سهامی خاص) در خرداد ماه سال 1361 تاسیس و با شماره 44779 در تهران به ثبت رسید.
بهره‌گیری از تجربه مدیران و کادر فنی مجرب، مجموعه ماشین‌آلات و تجهیزات کارآمد و ابزارهای کنترل کیفی و کمی، مجموعه ای توانمند و همگام با تکنولوژی روز را به منظور اجرای بهینه پروژه‌های عمرانی در داخل و خارج از کشور به صورت EPC &F ,EPC ,PC  فراهم ساخته است.
حوزه فعالیت شرکت ناودیس راه شامل بررسی و مطالعه نیازهای کارفرمایان محترم و مدیریت موثر و کارآمد در پیشبرد مراحل اجرای پروژه‌های راه، زیر سازی راه‌ آهن، باند فرودگاه، تونل، پل، سد، خطوط انتقال آب و نفت و گاز می‌باشد.
این شرکت مصمم است اصول فنی، ایمنی و کیفی را با منظور نمودن صرفه و صلاح اقتصادی در سازمان نهادینه نماید. در این راستا اجرای سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008 و سیستم بهداشت محیط ISO14001:2004 و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای تحت استاندارد OHSAS18001:2007 را از الزامات خود می‌داند.
در نهایت همواره سعی می‌نماید ضمن به روز نگه داشتن دانش و تجربیات خود از طریق آموزش مستمر و بکارگیری همکاران متخصص و بهره‌گیری از بهترین تجربیات و تجهیزات از طریق مشارکت با شرکت های توانمند داخلی و خارجی، خدماتی شایسته و متناسب با نیاز پروژه‌ها را ارائه نماید.